• Objednávanie a odhlasovanie stravy

• Objednávanie stravy sa realizuje  na internetovej stránky školy, alebo prostredníctvom Edupage. Stravu je možné  si objednať na celý týždeň, najneskôr  však  deň vopred do 14.00 h. Je potrebné vybrať si z možností buď obed „A“, alebo obed „B“, alebo obed C“ , inak stravníci nebudú mať objednaný obed. Obed teda nie je automaticky prihlásený.
        Sledujte si výšku kreditu na stravovacom systéme a podľa toho sa s platbou zariaďte. Bez kreditu sa strava nedá stravníkom objednať.

Už objednanú stravu bude možné zrušiť do 14.00 h  deň vopred a v prípade ochorenia  dieťaťa  najneskôr  ráno do 7.30  h daného dňa už len telefonicky u vedúcej školskej jedálne.

Časy uvedené v pokynoch berte ako hraničné a rátajte radšej s niekoľko minútovou rezervou. Keď sa systém uzavrie, nie je možné stravu doobjednať či odhlásiť.

Kedy sa musí stravník odhlásiť sám a kedy to urobí škola?
        Cez víkendy, št. sviatky, riadne a mimoriadne prázdniny je stravník odhlásený automaticky.
        Z dôvodov, akými sú napríklad: neprítomnosť pre chorobu, návšteva lekára, exkurzia, výlet, školská aktivita, športové súťaže, riaditeľské voľno a pod., sa stravník musí odhlásiť sám.

Definitívne odhlásenie zo stravy do konca školského roka  treba nahlásiť osobne alebo mailom na: zanhru33@gmail.com. So sebou treba priniesť vypísanú odhlášku ODHLASKA_NA_STRAVOVANIE.pdf.