• Výdaj obedov

• Obedy sa v školskej jedálni vydávajú nasledovne:

Pondelok – piatok  od 11.50 hod.  do 12.00 hod. výdaj obedov do obedára (pre stravníkov v prípade 1. dňa choroby, pokiaľ sa nestihli v daný deň odhlásiť)

Pondelok – piatok   od 12.00 hod.  do 12.30 hod.   Spojená škola žiaci a zamestnanci

Pondelok – piatok   od 12.30 hod.  do 14.00 hod.   Obchodná akadémia Mareka Frauwirtha žiaci a zamestnanci

Do jedálne si stravník vezme so sebou čipový prívesok alebo ISIC preukaz.
        Pred prevzatím obeda ho priloží k príslušnej čítačke pri okienku.

Načítanie čipu oznámi čítačka krátkym pípnutím, po ktorom sa na displeji zobrazí informácia o objednanej strave stravníka. Ak je všetko v poriadku, stravník si vezme svoj obed.

Je dôležité vedieť: Identifikácia čipom (tzv. pípnutie) slúži iba ako informácia pre kuchárku o objednanom obede a zároveň informácia rodičovi o tom, či dieťa bolo na obede. Použitie/nepoužitie čipu nemá vplyv na platbu za stravu v systéme. Platba za stravu (kredit) sa stravníkovi odráta aj v prípade, keď na obede nebol (alebo sa nepípol), pokiaľ nie je na daný deň riadne odhlásený. V takom prípade sa po prihlásení stravníka (rodiča) do Edupage stránky školy zobrazí v Jedálnom lístku informácia "Jedlo nebolo prevzaté". Takto odpočítaný kredit (peniaze) sa nevracia.