• Pozvánka na plenárnu schôdzu rodičovského združenia

• Výbor Rady rodičovského združenia pozýva rodičov na plenárnu schôdzu, ktorá sa uskutoční dňa 12. októbra 2019 (sobota) o 9.30 h v aule školy.

Po plenárnom zasadnutí budú pokračovať triedne schôdze a pohovory rodičov
            s vyučujúcimi.

Prosíme rodičov o účasť.

Ing. Darina Šlosarová

• Úprava variabilného symbolu platby za stravu

• POZOR!
            Úprava variabilného symbolu platby za stravu.
            Upozorňujeme všetkých stravníkov, že pre platby za stravu je už uvedený kompletný VS, ktorý je treba uvádzať pri platbách za stravu.
            VS- číslo (Edupage - Moje platby - VS)

V prípade chybne zadaného trvalého príkazu na úhradu, je potrebné tento údaj opraviť.

• Školská jedáleň

• Dobrý deň,

upozorňujeme Vás, že platba vo výške -1,41 €, ktorá sa zobrazuje na úhradu stravného sa nemá platiť. Táto suma bola vygenerovaná len z dôvodu spustenia stravovacieho systému a bude vynulovaná.
            Ešte raz upozorňujeme, že variabilný symbol pri platbách sa skladá z čísla 512+variabilný symbol, ktorý sa zobrazuje každému žiakovi po prihlásení do stravovacieho systému - platby.

Vedúca školskej jedálne