• 2. kolo prijímacích skúšok

• Riaditeľka školy rozhodla o konaní prijímacieho konania v 2. kole na nenaplnené miesta v študijnom odbore 6317 M obchodná akadémia.

Počet voľných miest: 4

Zákonný zástupca maloletého žiaka podá do 19. júna 2020  riaditeľke  školy prihlášku - rozhodujúci je dátum doručenia strednej škole.  Prihlášku na vzdelávanie doručí cez edupage konto, odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu alebo poštou na adresu strednej školy.

Prijímacie konanie sa uskutoční od 20.6 2020 do 23.6. 2020.

Riaditeľka školy odošle rozhodnutie o výsledku prijímacieho konania cez edupage konta do 25.6. 2020.

Uchádzač zašle škole záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium do 30.6. 2020.

Pre prijímacie konanie v 2. kole platia rovnaké kritériá ako v 1. kole.

Mgr. Lívia Žuffová

• Prijímacie konanie 2020

• Riaditeľka Obchodnej akadémie oznamuje počet obsadených miest a počet voľných miest do prvého ročníka v školskom roku 2020/2021 k 4. júnu 2020.

Plán výkonov: 85 žiakov

Počet zapísaných: 85 žiakov

Počet voľných miest: 0 žiakov

Mgr. Lívia Žuffová

• Oznam ISIC

• UPOZORNENIE:
            Študenti, ktorí si už predĺžili alebo si budú predlžovať platnosť zľavy na dopravu na Preukaze ISIC na rok 2020/2021 cez SMS správu, nemusia chodiť do školy.
            Stačí, ak si priložíte preukaz k terminálu v škole na začiatku nového školského roku.

• Preplatky za stravu v šk. roku 2019/2020

• študentom 4. ročníka boli  vypracované a zaslané na vyplatenie  na SPŠ J. Murgaša , B. Bystrica (dodávateľa  stravy a príjemcu úhrad za stravu),
            • študentom 1. – 3. ročníka  a zamestnancom, sa automaticky presúvajú  do budúceho šk. roka .

V prípade, že sa žiak alebo zamestnanec nebude v budúcom šk. roku stravovať, musí vyplniť a doručiť vedúcej ŠJ „Odhlášku zo stravovania“ (stránka školy - modul o škole - školská jedáleň) na základe ktorej bude preplatok vrátený.

Dorotovičová  Katarína
            vedúca ŠJ