• Rozbehni sa!

• Dňa 26. septembra 2022 sa žiaci tretieho ročníka v rámci voliteľných predmetov zúčastnili úvodného workshopu projektu Rozbehni sa! Žiaci majú možnosť získať pomoc pri hľadaní podnikateľského nápadu a overiť si, či je dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis. Ďalej môžu absolvovať bezplatnú podnikateľskú prípravku a spraviť prvé kroky k rozbehnutiu podnikania so štartovacím balíkom od Rozbehni sa! Veríme, že túto možnosť využijú a aktívne sa do projektu zapoja, získajú tak cenné praktické skúsenosti.

• Rodičovské združenie

• Pozývame rodičov na triedne schôdze rodičovského združenia, ktoré sa budú konať dňa 29. 09. 2022 (štvrtok) o 17.00 h v triedach.

Po triednych schôdzach budú pokračovať pohovory rodičov s vyučujúcimi.

Prosíme rodičov o účasť.

Mgr. Lívia Žuffová

• Európsky deň jazykov

• Európsky deň jazykov bol vyhlásený v roku 2001 a každoročne  ho oslavujeme  26. septembra. Je to deň, ktorý je oslavou jazykovej rôznorodosti členských krajín EÚ a jeho cieľom je podporiť ľudí k učeniu sa nových jazykov.

Dňa  21. septembra 2022 sme si pripomenuli tento deň i na našej škole. Študenti si pripravili zaujímavé prezentácie o Veľkej Británii, Švajčiarsku, Južnej Kórei, Kanade, Japonsku, Španielsku a Francúzsku.

Ďakujeme.