• Vážení stravníci,

všetky pokyny ohľadom stravovania sa nachádzajú na webovej stránke školy o školeškolská jedáleň.

1. Základné informácie – Prihláška na stravovanie
            2. Platby -  VS pre žiakov 1. ročníka bude zatiaľ 512,
              a do správy uviesť: OA, meno a triedu. Po sprístupnení EDUPAGE to bude číslo vygenerované systémom.

Prihlášku na stravovanie vypĺňajú každý školský rok všetci žiaci, ktorí sa budú stravovať (aj tí, ktorým prešli kredity z minulého obdobia).

Poplatky v hotovosti u vedúcej ŠJ:

2,00 €    -   poplatok za ČIP  (pokiaľ žiak nemá ISIC kartu)

4,00 €    -   režijný poplatok  (platí  každý stravník, včetne  zamestnancov)

Tím, ktorí zaplatili uvedené poplatky na bankový účet, ktorý je uvedený pri platbe za obedy, bude tento pripísaný ako kredit za obedy a bude nutné, ho zaplatiť v hotovosti u vedúcej ŠJ.