• Európsky deň jazykov

• Európsky deň jazykov sa každoročne koná 26.9. Cieľom Európskeho dňa jazykov je upozorniť na dôležitosť učenia sa jazykov a podporu jazykovej a kultúrnej rozmanitosti.
            My sme si tento rok na našej škole pripomenuli Európsky deň jazykov 21.9. 2023.
            Žiaci si pripravili zaujímavé prezentácie o Kanade, Švajčiarsku, Španielsku, Veľkej Británii, Nórsku, Grécku a New Yorku.
            Ďakujeme.

• Oznam

• Pozývame rodičov na triedne schôdze rodičovského združenia, ktoré sa budú konať dňa 21. 09. 2023 (štvrtok) o 17.00 h v triedach.

Po triednych schôdzach budú pokračovať pohovory rodičov s vyučujúcimi.

Stretnutie Rady rodičov – zástupcov jednotlivých tried bude o 17.45 h v miestnosti č. 104.

Prosíme rodičov o účasť.

Mgr. Lívia Žuffová

• Moderné centrum mladých...pre študentov a mladých ľudí

• Centrum voľného času – JUNIOR ponúka študentom a mladým ľuďom nové priestory na voľnočasové aktivity. „CM-ko“ je otvorené v pracovných dňoch od pondelka do piatku a ponúka vo Freezone PlayStation 5, biliard, kalčeto a stolné hry. V Športovo – kreatívnej zóne je vytvorený priestor na cvičenie, hranie stolného tenisu, tancovanie alebo realizáciu vlastných tvorivých nápadov. Vo vzdelávacej a chillout zóne nájdu študenti priestor pre posedenie s knihou, spoločenské hry, vzdelávacie aktivity, workshopy či oddych.

V „CM-ku“ si môžete vybrať z ponúkaných aktivít, napr. utorkové zábavno-vedomostné kvízy, workout v stredu či rozhovory o antidopingu každý druhý štvrtok, ponúkame aerobik alebo nácvik divadla a ďalšie možnosti využitia voľného času.

„CM-ko“ je otvorené v pondelok od 11.00, v ostatné dni od 9.00, a vždy do 18.00.
            Ako sa do CM-ka dostanete…Cesta do CM-ka

Naše a vaše „CM-ko“ môžete navštíviť aj cez vyučovanie počas voľných hodín a kedykoľvek počas otváracích hodín.

„CM-ko“ sme pripravili pre vás, tak príďte...radi privítame aj vaše podnety, ako tento priestor spraviť atraktívnejším a zaujímavejším správou cez instagram 😊