• Oznam

• 12. júna 2023 sa na našej škole konala súťaž žiakov tretích ročníkov v spracovaní informácií v kancelárskom balíku Microsoft Office.

1. miesto: Kristína Račeková, III. C

2. miesto: David Barta, III. A a Eliška Trebulová, III. C

3. miesto: Simona Hlinková, III. A

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

• Oznam - ISIC

• Predĺž si platnosť zľavy na dopravu na Preukaze žiaka ISIC/EURO<26 na rok 2023/2024.

Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš zaslaním SMS alebo cez aplikáciu Ubian.

Prolongácia cez SMS:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).
            2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
            3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Prolongácia cez aplikáciu UBIAN:

1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v môj Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz študenta cez Nová karta.
            2. Nárok na zľavu v doprave na ďalší školský rok si predĺžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou.
            3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData,

email: preukazstudenta@transdata.sk.“

• Prijímacie skúšky - 2. kolo

• Riaditeľka školy po prerokovaní v pedagogickej rade rozhodla, že sa bude konať 2. kolo prijímacích skúšok pre školský rok 2023/2024 na nenaplnený počet miest žiakov, ktorých možno prijať do 1. ročníka. Pre 2. kolo prijímacích skúšok  platia tie isté kritéria ako pre 1. kolo prijímacích skúšok.

Študijný odbor 6317 M - obchodná akadémia

Počet voľných miest: 10