• 3. Kontraktačný deň cvičných firiem

Piatok, 22. októbra 2010, sa v našej škole niesol v znamení 3. Kontraktačného dňa cvičných firiem ktorý tento rok zorganizovala CVF Expo - Fly. Všetky cvičné firmy prežili tento deň vo veľkom očakávaní, či práve tá ich bude tou, ktorú vyberie odborná porota reprezentovať na Medzinárodný veľtrh do Bratislavy. Všetci sa dočkali a tu sú mená víťazov: SWAN a Clean Devils.

Rozdali sa aj ďalšie ceny:
          najlepšie logo - Agentúra ECHO,
          najlepší slogan - NCS,
          najlepší katalóg - Car Madness,
          najlepšia elektronická prezentácia - Car Madness,
          najlepšia komunikácia v cudzom jazyku - Radana Šimáková,
          najlepší zástupca - Ingrid Fačková z Expo - Fly,
          najlepšia CVF hodnotená verejnosťou - SWAN.

2. Kontraktačný deň cvičných firiem

V priestoroch našej školy sa 29. septembra 2009 uskutočnil 2. Kontraktačný deň cvičných firiem. Usporiadateľom bola jedna z cvičných firiem - EXPO-FLY s. r. o.

Prezentovali sa na ňom všetky cvičné firmy na škole. Na svojich žiakov a spolužiakov sa počas dňa prišli pozrieť všetci žiaci školy a učitelia, oboznámili sa s činnosťou cvičných firiem a zapojili do ankety. Súťažilo sa v týchto kategóriách:

• najlepšia cvičná firma - hlavná cena,
          • najlepšia prezentácia,
          • najlepší katalóg,
          • najlepšia komunikácia v cudzom jazyku,
          • najlepšie logo cvičnej firmy,
          • najlepší slogan cvičnej firmy,
          • najlepší zástupca (reprezentant) cvičnej firmy,
          • najlepšia cvičná firma hodnotená verejnosťou.

Každej firme záležalo na hlavnej cene, ktorá znamenala postup na  Medzinárodný veľtrh cvičných firiem do Bratislavy. Pozvanie do poroty prijali kvalifikovaní porotcovia a za víťazov boli vyhlásené cvičné firmy Profi s. r. o. a Soif de pendu s. r. o.