• Cvičné firmy minulých rokov

• Fitlife, súkromný podnikateľ

Cvičná firma Fitlife vznikla 24. 10. 2020 ako súkromný podnikateľ na základe živnostenského oprávnenia vydaného cvičnými orgánmi SCCF v Bratislave. Činnosť firmy je zameraná na poskytovanie služieb vo fitnescentre a predaj výživových doplnkov.

Naše motto „A či v lete, a či v zime, s Fitlifom si zacvičíme“ má demonštrovať postoj k zdravotnému životnému štýlu a snahu propagovať aktívny, plnohodnotný život.

Snažíme sa aj našimi službami a skvelou atmosférou prispieť k odhodlaniu aktívnych ľudí utužovať svoje zdravie, kondíciu a imunitu. Našou snahou je, aby klienti odchádzali s čo najlepším pocitom, že pre seba niečo urobili.

My Vám sľubujeme vytvorenie priateľského a dynamického prostredia a Vy neváhajte prísť a zacvičiť si s nami .

Včielka, s. r. o., cfvcielka@zoznam.sk

Radi by sme Vám predstavili našu firmu Včielka s. r. o., ktorá vznikla 8. novembra 2008. Ako začiatok každej novovzniknutej firmy, tak ani ten náš nebol ľahký, ale s našou cieľavedomosťou sme sa v rýchlom čase prebojovali na silnú, konkurencie schopnú firmu.

Predmetom našej činnosti je predaj medu a medových výrobkov. Náš sortiment je rozmanitý. Tvoria ho výrobky od medoviny, medu, cez medové cukrovinky končiac kozmetikou s výťažkami medu a propolisu.

Môžeme Vám ponúknuť mlieko s materskou kašičkou, ktoré Vašej pokožke prospeje omnoho viac ako iné produkty s množstvom konzervačných látok. Medzi iným aj medovú penu do kúpeľa, ktorá obohacuje svalstvo o glykogén. Nezabúdame ani na pánov, ktorí určite neprehliadnu v našom sortimente medovinu. Radi by som upozornili na to, že všetky naše výrobky sú bez konzervačných látok.

NCS (Naša Cesta Stravovaním)

Podnikáme ako fyzická osoba v súlade so živnostenským zákonom. Vznikli sme dňa 10.12. 2008 vydaním živnostenského oprávnenia.

Sme cvičná firma, ktorá sa riadi heslom: ,,Nakŕmime celý svet, uhasíme všetkým smäd!“ Zaoberáme sa predajom stravných lístkov pre podnikateľov.

Kombi, s. r. o., cvfkombi@centrum.sk

Cvičná firma Kombi je spoločnosťou s ručením obmedzeným a na trhu cvičných firiem je od roku 1995. Našim predmetom podnikania je predaj kancelárskeho nábytku a kancelársky potrieb. Firma Kombi obchoduje výlučne len s inými cvičnými firmami, pretože sa len učíme ako to beží v reálnej firme. Odkedy sa zúčastňujeme cvičných veľtrhov, prvýkrát v roku 1999, máme za sebou aj rôzne úspechy.

Soif de pendu, s. r. o., soifdependu@gmail.com

Sme cvičná firma, ktorá vznikla v októbri 2006 a zaoberáme sa predajom a servisom aquamatov, vodných filtrov, stolových vôd, barelov a ďalšieho podobne orientovaného sortimentu. Máme 14 zamestnancov a naše pracovisko je otvorené každú stredu od 8.00 hod. do 9.40 hod. Náš sortiment si môžete pozrieť na našej webovej stránke, alebo priamo na našom pracovisku.

Naše úspechy: v šk. 2007/2008 „Najlepší nápad“ na 10. Medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Bratislave, v šk. roku 2008/2009 na Regionálnom veľtrhu cvičných firiem v Žiari nad Hronom 1. miesto za elektronickú prezentáciu, v septembri 2009 na 2. kontraktačnom dni CVF v našej škole Hlavná cena a postup na 12. medzinárodný veľtrh cvičných firiem v Bratislave, a 1. miesto za najlepší katalóg.

CAR MADNESS,  carmadnessoa@gmail.com

Cvičná firma CAR Madness vznikla 10. 11. 2009 a zameriava sa na:

- nákup a predaj rôznych typov osobných áut podľa vlastného výberu zákazníka,

- nákup súčiastok a náhradných dielov na osobné autá,

- nákup autokozmetiky a autodoplnkov.

Autá dodávame vo výbornej kvalite s dvojročnou zárukou. Riadime sa firemným sloganom:  „Kvalita a záruka, to je naša ponuka.“

JOIN,  súkromný podnikateľ, joinkurier@gmail.com
          a facebookový profil – Cvičná firma – Join

JOIN - Vznikli sme  4. januára  2006 ako súkromný podnikateľ v súlade so Živnostenským zákonom.

Postupne sme získali živnostenské oprávnenie:

- na vyučovanie cudzích jazykov

- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti

- kúpa tovaru na účelu predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

- preskúšavanie komínov a distribúciu kotlov, krbových vložiek

Od roku 2011 sú naším novým a jediným predmetom činnosti cyklokuriérske služby. Doručíme Vaše zásielky rýchlo, lacno, v nepretržitej pracovnej dobe a to len za pomoci bicykla a fyzickej kondície.

Snažíme sa ovládnuť trh serióznosťou, mobilnosťou, pohotovosťou a ekológiou. Kontaktujte nás a neoľutujete!