• Výsledky prijímacích skúšok

• VYSLEDKY_PS_2020.pdf

Komunikácia školy a zákonného zástupcu uchádzača bude prebiehať prostredníctvom edupage konta alebo emailu.

Prijatý uchádzač
            Zákonný zástupca prijatého uchádzača má povinnosť do 04. 06. 2020 záväzne nahlásiť riaditeľke strednej školy nastúpenie/nenastúpenie na štúdium. V prípade, že sa rozhodol nastúpiť, musí zákonný zástupca pripojiť podpísané a oscanované potvrdenie o nastúpení.

Tlačivo potvrdenie o nastúpení nájdete (dokument) ZAVAZNE_POTVRDENIE.docx

Tlačivo potvrdenie o nastúpení nájdete (PDF súbor) ZAVAZNE_POTVRDENIE.pdf

Vyplnené tlačivo – SCAN je možné doručiť prostredníctvom edupage konta alebo na e-mail: oatajbb@gmail.com.

Neprijatý uchádzač pre nedostatok miesta
            Zákonný zástupca uchádzača, ktorý nebol prijatý a má záujem o štúdium na obchodnej akadémii, musí podať riaditeľke školy odvolanie.

Vzor odvolania proti rozhodnutiu o neprijatí nájdete (dokument) OA_ODVOLANIE_2020_2021_vzor.docx

Vzor odvolania proti rozhodnutiu o neprijatí nájdete (PDF súbor) OA_ODVOLANIE_2020_2021_vzor.pdf

Aktuálne zoznamy prijatých uchádzačov sú platné do 4. júna 2020.

Po tomto termíne je možné prijať ďalších uchádzačov na uvoľnené miesta v prípade, že podali odvolanie. Odporúčame denne sledovať stránku školy, kde budú aktualizované zoznamy prijatých uchádzačov.

• Oznam

• Prosím všetkých platcov za stravu v školskej jedálni, ktorí si ešte nepozastavili trvalý príkaz na úhradu, aby tak urobili čím skôr, nakoľko nabiehajú vysoké kredity.

Dorotovičová Katarína
            vedúca ŠJ