• Oznam

• Na voľné miesta v odbore 6317 M obchodná akadémia budeme robiť 2. kolo prijímacieho konania. Podrobnosti čoskoro zverejníme na našej webovej stránke.

• Vážení rodičia budúcich prvákov

• Dávame Vám do pozornosti možnosť objednať pre Vaše dieťa medzinárodný preukaz ISIC/EURO˂26, ktorý je identifikačným preukazom žiaka našej školy (viac o preukaze nájdete v priloženom letáku).

Preukazy sa objednávajú hromadne:

1. ak do 10.06.2022 doručíte na našu školu vyplnené a podpísané žiadosti a uhradíte poplatok 20,- EUR,  preukazy budú vybavené a pripravené na prevzatie do 14.07.2022,

2. druhé kolo objednávania preukazov bude prebiehať začiatkom školského roka v septembri, teda preukaz bude vybavený až koncom septembra.

ISIC_ziadost_2022.pdf

ISIC_letak_2022.pdf

• Prijímacie konanie

• Výsledky prijímacieho konania sú zverejnené v module výsledky prijímacieho konania.

Zákonný zástupca uchádzača do 23. mája 2022 doručí strednej škole, do ktorej bol uchádzač prijatý na vzdelávanie, písomné potvrdenie o nastúpení žiaka na štúdium alebo písomné potvrdenie o nenastúpení žiaka na štúdium. Záväzné potvrdenie o nastúpení žiaka alebo nenastúpení žiaka na štúdium je možné doručiť strednej škole cez informačný systém základnej školy (napr. EduPage), odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu alebo poštou na adresu strednej školy. Rozhodujúci je dátum doručenia strednej škole.

Potvrdenie_o_nastupeni_nenastupeni_na_studium.docx
            Potvrdenie_o_nastupeni_nenastupeni_na_studium.pdf

• Taký ne-obyčajný deň

• Dňa 2. mája 2022 sa v aule obchodnej akadémie žiaci 1. až 4. ročníka zúčastnili hudobno-                   -dramatického pásma „Taký ne-obyčajný príbeh“ predstavujúci život jednej z najväčších osobností druhej vlny slovenského  literárneho  realizmu - Jozefa Gregora - Tajovského a jeho manželky Hany Gregorovej. Účinkovali herci Divadla Jozefa Gregora - Tajovského vo Zvolene: manželia Daniel Výrostek a Dominika Výrostek-Misárová. Atmosféru jednotlivých reálnych životných scén umocňoval klavír, na ktorom hral pán Ľubomír Richter. Už teraz sa tešíme na podobné hodnotné zážitky.

Mgr. Jana Matejčíková